Bez punktu w Bogatyni

Pojechaliśmy na mecz do Bogatyni osłabieni brakiem trzech podstawowych zawodników ( brak Natalki Chorążyczewskiej, Oskara Pietruszewskiego i Jakuba Szymonowicza). Tylko 11 zawodników pojechało . Początek spotkania to dominacja gospodarzy, którzy zepchnęli nas do obrony. W 20 minucie po błędzie obrony zawodnik Bogatyni z numerem 10 w sytuacji sam na sam z naszym bramkarzem trafia w słupek (pierwsze ostrzeżenie). Pod koniec pierwszej połowy w 27 minucie po błędzie Ady zawodnik z Bogatyni nr 13 zagrywa piłkę wzdłuż naszej bramki i silnym strzałem po ziemi gospodarze obejmują prowadzenie. Nie minęły 2 minuty i po błędzie Oskara Szumisza tracimy kolejnego gola ( 2:0 dla UKS FA Bogatyni). Mieliśmy w 30 minucie rzut wolny z 20 metrów, lecz po strzale kapitana naszej drużyny futbolówka poleciała wysoko nad bramką gospodarzy. Niestety w doliczonym czasie gry pierwszej połowy po błędzie Oli tracimy trzecią bramkę- była to 32 minuta spotkania. Nasza formacja obronna w tym dniu zawiodła. Straciliśmy 3 bramki w przeciągu 5 minut. Po przerwie  zaczęliśmy grać bardziej odważnie. W 34 minucie po dokładnym zagraniu Oli do Sebastiana znalazł się On w sytuacji sam na sam - lecz przestrzela. Cztery  minuty później po składnej akcji naszej drużyny Jędrek otrzymuje piłkę w polu karnym i zostaje sfaulowany,mamy rzut karny. Do piłki podeszła Oliwia , niestety przestrzela i nadal jest 3:0 .

W 40 minucie skrzydłowy z Bogatyni dorzucał piłkę w pole karne. Piłka dorzucona odbiła się od wewnętrznej części słupka naszej bramki i trafia w plecy bramkarza lądując w naszej siatce , jest 4:0 ( dość pechowo stracona bramka). W 42 minucie Jędrek znalazł się w sytuacji sam na sam z brakarzem gospodarzy ,który bezpardonowo wszedł w nogi naszego zawodnika -gwizdek arbitra milczał ( powinien być rzut karny dla nas). Kontuzjowany nasza zawodnik musiał opuścić boisko. W 50 minucie popełnia błąd nasz bramkarz, który z rogu pola karnego wyrzuca piłkę prosto pod nogi zawodnika gospodarzy,a ten silnym strzałem z pierwszej piłki posyła ją do pustej bramki - jest już 5:0 . Pod koniec spotkania drużyna nasza się obudziła. W 55 minucie silnym strzałem z daleka Oskar Sz. -próbował zaskoczyć bramkarza Bogatyni. Dwie minuty później w polu karny również Oliwia przerzutką próbowała strzelić bramkę honorową. Dwie minuty przed końcem spotkania nasza drużyna przeprowadziła akcję meczu ( po zagraniu tzw. trójkącie Oskara z Jędrkiem ten drugi popisał się piękną wrzutką w pole karne , gdzie silnym strzałem z głowy pod poprzeczkę " Sebo " zdobywa dla nas honorową bramkę - ustalając wynik spotkania 5:1.

UKS-FA Bogatynia- UKS ZSOiZ Gryfów Ślaski 5:1 ( 3:0 )

Szkółka Piłkarska UKS Gryfów : w bramce Hubert, Ola Korgul, Oskar Szumisz Otoo, Ada Jankowiak, Oliwia Ferensowicz , Sebastian Koźmik , Mikołaj Pasternak, Jędrzej Szczepański, Jakub Krasuski

rezerwa : Maciej Kopała, Jakub Koźmik