ORLIKI na medal

W niedzielę 21 września w Leśnej odbyła się druga edycja rozgrywek orlików. Nasza drużyna pojechała w składzie:

Jakub Nowosielski , Jakub Cichoń, Mikołaj Pasternak, Piotr Szurmiej, Maciej Wieliczko, Wojciech Borowy, Oskar Szumisz Otoo, Dawid Serdeczny, Szymon Mazik, Konrad Jezierski, Dominik Rogula, Dominik Kudła, Patryk Wiktorowicz, Patryk Swastek

Wyniki meczów naszej drużyny w turnieju:

Szkółka Piłkarska UKS Gryfów - LTS Leśna II 3:0 ( bramki: Mikołaj Pasternak-2, Szymon Mazik-1)

Szkółka Piłkarska UKS Gryfów - Pogoń Wleń 1:1 ( bramki: Konrad Jezierski-1)

Szkółka Piłkarska UKS Gryfów - LTS Leśna I  1:3 ( bramki: Oskar Szumisz -1)

Szkółka Piłkarska UKS Gryfów-UKS GIGANT Lubomierz 3:0 ( bramki: Dawid Serdeczny-1, Jakub Cichoń-1, Mikołaj Pasternak-1).

Szkółka Piłkarska UKS Gryfów -KWISA Świeradów 2:0 ( bramki: Szymon Mazik-1, Mikołaj Pasternak-1)

Najlepszym zawodnikiem naszej drużyny był Mikołaj Pasternak-,,MIKI" zdobywca 4 bramek

Kolejność w turnieju

I miejsce POGOŃ Wleń 13 pkt.

II miejsce Szkółka Piłkarska UKS Gryfów - 10 pkt.

III miejsce LTS Leśna I- 7 pkt.

IV miejsce UKS GIGANT Lubomierz - 7 pkt.

V miejsce LTS Leśna - 4 pkt.

VI miejsce KWISA Świeradów 0 pkt