Wypunktowali Olsze w drugiej połowie

Drużyna młodzików Szkółki Piłkarskiej UKS Gryfów w nowym sezonie 2014/2015 w pierwszym meczu podejmowała na stadionie Olsze Olszynę. Odmłodzona nasza drużyna ( połowa  zawodników w wieku orlika) wyszła na te spotkanie zdeterminowana  i pragnąca odnieść zwycięstwo. W pierwszej połowie około 20 minut gra była wyrównana z lekką przewagą naszego zespołu. Dopiero pod koniec pierwszej  części spotkania drużyna nasza spychając rywala do obrony stworzyła sobie kilka dogodnych sytuacji. W 24 minucie po stałym fragmencie gry (rzucie rożnym) z głowy Sebastian Koźmik zdobywa pierwszą bramkę dla naszej drużyny. Do przerwy schodzimy z jednobramkowym prowadzeniem. Druga połowa spotkania to dominacja naszego zespołu, który praktycznie toczył grę na połowie rywala. Drugą bramkę dla naszej drużyny po indywidualnej akcji zdobywa Oliwia Ferensowicz (wyróżniająca zawodniczka drużyny UKS Gryfów Śl.). Trzecią bramkę zdobywamy po szybkiej kontrze i rajdzie od połowy boiska Jędrka Szczepańskiego, który nie dał szans bramkarzowi Olszy w sytuacji sam na sam. Drużyna gości w drugiej połowie opadła z sił i kolejne bramki ,,wisiały w powietrzu". Czwartą bramkę zdobywamy w 50 minucie silnym strzałem z 20 metrów,a strzelcem był Oskar Pietruszewski. Pod koniec spotkania wynik ustanowiła silnym strzałem z za pola karnego Ola Korgul ( kapitan naszej drużyny). Mecz kończy się wysoką wygraną naszej drużyny 5:0 (1:0).

Szkółka Piłkarska UKS-ZSOiZ Gryfów- OLSZA Olszyna  5:0 (1:0)

Bramki: 24 S. Koźmik, 38 Oliwia Ferensowicz, 46 Jędrzej Szczepański, 50 Oskar pietruszewski, 54 Aleksandra Korgul

UKS Gryfów Śląski: w bramce Kuba Krasuski ( 31 Maciej Kopała) , Aleksandra Korgul , Natalia Chorążyczewska , Ada Jankowiak, Jakub Szymonowicz , Jakub Koźmik, Oskar Pietruszewski ,Oliwia Ferensowicz, Jędrzej Szczepański

rezerwa: Sebastian Koźmik (10 '), Oskar Szumisz-Otoo ( 12'), Jakub Cichoń ( 10') , Maciej Kopała ( 30'), Mikołaj Pasternak ( 15 ').